MENU

KALENDARIUM

KALENDARIUM

 

23 _________________________________________________________ wtorek 

18:00 otwarcie festiwalu i wernisaż wystawy ARTBOTY  Human Study. 5 Robots Names Paul, Patrick Tresset |Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Pl. Szczepański 3A

20:00 otwarcie festiwalu i wernisaż wystawy ARTBOTY | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12

21:30 otwarcie Galerii 360° , koncert Tamil i Tajny projekt, afterparty DJ PutoHevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

 

24 ________________________________________________________ środa 

11:00–19:00  wystawa ARTBOTY | Bunkier Sztuki, Pl. Szczepański 3A | bilety galerii

10:00–20:00 wystawa ARTBOTY | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | wstęp wolny

19:00 Patchlab Festival presents Geek Girls Carrots |Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

21:00 koncert Kondensator Przepływu |Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

22:00 Galeria 360° | Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

 

25 _______________________________________________________ czwartek

11:00–19:00 wystawa ARTBOTY  | Galeria Sztuki Współczesnej, Bunkier Sztuki, Pl. Szczepański 3A | bilety galerii

10:00–20:00 wystawa ARTBOTY  | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12

18:00 Patchlab Festival presents 3D Kraków |Hevre+1, Meiselsa 18

20:00 HUMACHINE: Bodyline / Bordeline, S.Hanschitz, L.Bitto, T.Schenk, M.E.Pichlkastner, R.Schumacher  oraz Wraithmachine – cyberpunkowa opera cyfrowa,  Datacode | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | bilety 25/30 pln

22:00 Galeria 360° | Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

 

26 ____________________________________________________________ piątek

11:00–19:00 wystawa ARTBOTY  |Galeria Sztuki Współczesnej, Bunkier Sztuki, Pl. Szczepański 3A | bilety galerii

10:00–20:00  wystawa ARTBOTY  | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 |  | wstęp wolny

13:00–14:00 warsztaty Miasto przyszłości dla dzieci |Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12  | rejestracja

16:00–20:00 Kino: WRO on Tour, Geomancer Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | wstęp wolny

20:00 AV NOC performansy audiowizualne |Hevre+1, Meiselsa 18 | bilety 20 pln

22:00 Galeria 360°, DJ set GKS ChampionshipFamily | Hevre+1, Meiselsa 18| wstęp wolny

 

27 _________________________________________________________ sobota

12:00–20:00 wystawa ARTBOTY – Re:Senster, Edward Ihnatowicz (PL) | Hala technologiczna Wydziału Odlewnictwa AGH, Reymonta 23 | wstęp wolny

11:00–19:00 wystawa ARTBOTY | Galeria Sztuki Współczesnej, Bunkier Sztuki, Pl. Szczepański 3A | bilety galerii

10:00–20:00 wystawa ARTBOTY  | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | wstęp wolny

13:00–20:00 warsztaty Medialab| Pawilon Wyspiańskiego, Pl. Wszystkich Świętych 1 | rejestracja

13:00–14:00 warsztaty Miasto przyszłości dla dzieci w wieku 6-8 lat | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | rejestracja

16:00–20:00 Kino: WRO on Tour, Geomancer | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | wstęp wolny

17:00–20:00 Artysta i maszyna czy maszyna i artysta. Panel dyskusyjny | Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

20:00 performans AfterImage II, Alek Janicki i Formacja HiQ | Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

21:00 DJ set Ale CailottoGaleria 360° | Hevre+1, Meiselsa 18 | wstęp wolny

22:00 Patchlab Festival & Szpitalna 1 present | Szpitalna 1 | bilety 20/25/30 pln

 

28 _________________________________________________________ niedziela 

11:00–19:00  wystawa ARTBOTY | Galeria Sztuki Współczesnej, Bunkier Sztuki, Pl. Szczepański 3A | bilety galerii

10:00–20:00 wystawa ARTBOTY  | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | wstęp wolny

16:00–20:00 Kino: WRO on Tour, Geomancer | Małopolski Ogród Sztuki, Rajska 12 | wstęp wolny

20:30 Pruski Live, Sleeping Places, Galeria 360° | Hevre+1, Meiselsa 12 | wstęp wolny

22:00 – zamknięcie festiwalu i afterparty | Hevre+1, Meiselsa 12 | wstęp wolny