MENU

Aktualności

Festiwal Patchlab prezentowany
na Konferencji Digital Cultures

Mamy zaszczyt zaprezentować festiwal Patchlab podczas Konferencji Digital Cultures podczas panelu pt. ‚Co mogę zrobić z moją interaktywną pracą?’

Paneliści: Zdenek Blaha, Zeina Abi Assy, Sandra Gaudenzi, Ruthie Doyle, Elwira Wojtunik, Klio Krajewska , Thorsten Wiedemann, Jadwiga Charzyńska, Marcin Marczyk – Moderator, Dan Tucker ]
KATEGORIA: [ NOWE NARRACJE ]
DATA I CZAS: 26.09 Wtorek; godz. 14:30-16:00
MIEJSCE: Centrum Nauki Kopernik/Sala 3

Pracujesz nad interaktywnym dokumentem i zastanawiasz się, jak dotrzeć do publiczności? Masz instalację interaktywną, którą chcesz pokazać na festiwalu? Szukasz wsparcia w produkcji gry? Organizatorzy warsztatów, producenci targów, kuratorzy festiwali i przedstawiciele instytucji wspierających twórców opowiedzą, co możesz dalej zrobić ze swoim projektem interaktywnym.

O Konferencji Digital Cultures
25-27.10.2017 | Centrum Nauki Kopernik, Warsaw
Konferencja Digital Cultures to pierwsze w Polsce wydarzenie tak kompleksowo poświęcone kulturze cyfrowej. Interdyscyplinarny program konferencji obejmuje szerokie spektrum tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny: od gier komputerowych, muzeów narracyjnych, po interaktywny storytelling i zagadnienia związane z digitalizacją.
Od 25 do 27 września 2017 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędą się liczne panele, debaty a także wystawa i interwencja artystyczna.
Do udziału w konferencji zaproszone zostało wybitne grono ekspertów z Europy, USA i Azji. Znajdą się wśród nich dyrektorzy najważniejszych festiwali i muzeów, przedstawiciele kluczowych instytucji związanych z technologią, artyści oraz twórcy gier.
Inicjatorem i organizatorem konferencji jest Instytut Adama Mickiewicza działający pod marką Culture.pl.

Więcej informacji tutaj: www.digitalcultures.pl