Chantal Capelli
Eksploruje obraz we wielu jego formach: zdjęcia, ilustracje, motion design, wideo, VR, AR. Z wykształcenia jeste inżynierem, ukończyła również studia na Wydziale Sztuk Pięknych, na kierunku malarstwo. Technologię cyfrową z malarstwem łączy w swoich pracach już od lat 90-tych. Tworzy interaktywne dzieła cyfrowe, realizuje cyfrowe scenografie do występów na żywo, koncentrując się na poezji i językach. Od 2005  współprauje z  Jean-Pierre’em Mailletem. Odkrywa różne formy narracji oferowane przez nowe technologie, takie jak rzeczywistość rozszerzona, aby opowiadać historie i wzbogacać narracje. W swojej pracy stara się przekraczać czysto techniczne osiągnięcia narzędzi, wykorzystując je w służbie narracji i emocji.

Jean-Pierre Maillet
Artysta cyfrowy, współzałożyciel stowarzyszenia AliceA. W 1980 jako samouk, zaczął tworzyć poprzez obraz i światło. Współpracował przy realizacji performansów tanecznych, w 1982 dołączył do grupy konceptualnej Environnement et Comportements założonej przez Jean-Marciem Vivenza, gdzie realizował koncerty muzyki elektroakustycznej i projekty oparte o sztukę wideo. W ramach tej grupy realizował zamówienia dla Muzeum Sztuki Współczesnej w Grenoble oraz stowarzyszenia Art et Culture. Po długiej przerwie, w 2000 powrócił  do twórczości. Obecnie tworzy prace związane z obrazem cyfrowym i współczesną muzyką (fotografia, twórczość wideo, AR, instalacje).

Philippe Madile
Muzyk, kompozytor, pianista z wykształcenia, laureat Instytutu Dalcroze’a w Genewie oraz posiadacz dyplomu DEA z muzykologii, skierował się w stronę kompozycji elektroakustycznej w Konserwatorium Regionalnym w Lyonie. Posiadając uprawnienia nauczycielskie, przez 30 lat uczył gry na instrumentach klawiszowych w Narodowej Szkole Muzycznej w Villeurbanne. Jako kompozytor i instrumentalista brał udział w licznych kreacjach teatralnych, tanecznych i filmowych. Współpracował m.in. z Maguy Marin oraz tworzył kino-koncerty z Fabrice Lauterjungiem i Philippe’em Vincentem dla Brecht Factory. Uczestniczył także w projekcie IMPUR Freda Fritha podczas rezydencji gitarzysty w Villeurbanne. Zafascynowany kinem i poszukiwaniami muzycznymi, nieustannie eksperymentuje i odkrywa nowe terytoria.